Damskie buty Merrell Moab 2 Vent aluminium Obuwie Damskie CUMKONRFU

317.57PLN 668.91PLN
 • Kod produktu: CUMKONRFU
 • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Damskie buty Merrell Moab 2 Vent to wygodny górski model, który pozwoli na efektywne pokonywanie turystycznych szlaków. Wytrzymała i zwarta konstrukcja doskonale zniesie trudy wędrówki sprawiając, że zawsze dojdziesz do stawianego przed sobą celu.

Projektanci Merrell opracowali ten niski turystyczny model z myślą o aktywnych na szlakach kobietach, które cenią sobie funkcjonalne rozwiązania poprawiające komfort górskich wędrówek. Buty korzystają z przewiewnej cholewki, która ułatwi ochronę przed przegrzaniem pozwalając na efektywne uprawianie trekkingów. Zastosowano tutaj skórę zamszową , która nadaje temu modelowi klasycznej stylistyki, co docenią z pewnością tradycjonalistki lubiące nieco stonowane górskie stroje. Zastosowane tutaj technologie świetnie sprawdzą się nawet podczas dłuższych wędrówek, gdyż zapewniają efektywne wsparcie każdego stawianego kroku.

Damskie buty Merrell Moab 2 Vent to turystyczny model, który wyróżnia się optymalną wentylacją podnoszącą komfort górskich wędrówek. Wynika to z faktu zastosowania w cholewce przewiewnej siateczki, która pozwoli na skuteczne odprowadzanie nadmiaru wilgoci powstającej podczas wysiłku przemierzania szlaku. Dodatkowo cholewka korzysta ze skóry zamszowej, co nadaje butom Merrell klasycznej stylistyki. Czubek tego modelu został wzmocniony twardszym tworzywem, co zwiększy ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi i kontuzjami w kontakcie z kamieniami i korzeniami wystającymi z górskiej ścieżki. Dzięki wykorzystaniu w butach Merrell Moab 2 Vent klasycznego systemu wiązań możliwe będzie ich wygodne ich dopasowanie do stóp oraz zachowanie niezbędnej stabilności. W tym modelu wykorzystano przylegający język, który chroni przed przenikaniem zabrudzeń i drobnych kamieni w trakcie marszu, a także ogranicza ryzyko powstania podrażnień na wierzchniej części stopy. Damskie buty Merrell Moab 2 Vent posiadają wkładkę M-Select™ Fit.Eco o anatomicznym profilu, która odpowiada za wsparcie i stabilizację w trakcie wędrówki. Korzysta ona z amortyzującej pianki EVA zwiększającej wygodę, a także rozwiązań spowalniających powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Buty damskie Merrell Moab 2 Vent zostały anatomicznie wyprofilowane zgodnie z budową kobiecej stopy, co zapewnia jej maksymalne wsparcie każdego stawianego w górach kroku. Podnoszącym komfort wędrówki rozwiązaniem zastosowanym tutaj jest wykończenie M-Select™ Fresh. Odpowiada ono podobnie jak wkładka za spowolnienie powstawania nieprzyjemnych zapachów, co pozwoli na dłużej zachować świeżość wokół stóp podczas męczącego marszu. Tym, co jest niezbędne podczas wędrówki to efektywna amortyzacja tłumiąca nierówności terenu. W butach Merrell Moab 2 Vent w tym celu wykorzystano znaną piankę EVA. Nadaje ona krokom sprężystości, co pozytywnie wpłynie na wygodę wędrówki. W tym modelu wykorzystana została podeszwa Vibram® o wybitnych amortyzujących właściwościach. Pełni ona ważną funkcję, którą jest zapewnienie wysokiej przyczepności do podłoża w podczas trekkingu. Specjalnie wyprofilowany bieżnik sprawia, że buty o wiele pewniej przylegają do nierówności gruntu i znoszą kontakt z twardymi kamieniami.

Damskie buty Merrell Moab 2 Vent korzystają z szeregu nowoczesnych rozwiązań technologicznych mających wspierać aktywne w górach kobiety na każdym kilometrze pokonywanego szlaku.

Merrell Moab 2 Vent najważniejsze cechy:

 • Cholewka wykonana z przewiewnej siateczki oraz wysokogatunkowej skóry zamszowej;
 • Klasyczny system wiązań pozwoli na wygodne dopasowanie obuwia oraz zachowanie jego stabilności;
 • Dopasowany język chroni przed przenikaniem drobin brudu w okolice stopy oraz chroni ją przed podrażnieniami;
 • Wzmocniony przód buta skuteczniej chroni stopę w kontakcie z kamieniami i korzeniami na szlaku;
 • Krój dopasowany do kobiecego profilu stopy;
 • Technologia M-Select™ Fresh ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Śródpodeszwa wykonana z pianki EVA z technologią M-Select™ Fit.Eco spowalnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Śródpodeszwa wykonana z pianki EVA zapewnia świetną amortyzację stawianych kroków;
 • Utwardzony kawałek tworzywa w śródpodeszwie zwiększa stabilność obuwia;
 • Poduszka powietrzna Merrell® Air Cusion umieszczona pod piętą, która tłumi wstrząsy;
 • Podeszwa Vibram® TC5+ o świetnej przyczepności do podłoża oraz stabilizacji dla wygodniejszego kroku;
M-Select™ Fresh – technologia mająca na celu ograniczenie nieprzyjemnych zapachów powstających w czasie dłuższego użytkowania butów. Wykorzystuje naturalne mikroorganizmy, które zmniejszają ilość bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.M-Select™ Fit.Eco – to wkładka z pianki EVA z technologią ograniczającą proces rozmnażania się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki niej obuwie przez dłuższy czas pozostanie świeże.Merrell® Air Cusion – to opatentowana przez firmę Merrell podeszwa środkowa z poduszką powietrzną, stosowana wyłącznie w butach tej marki. Zapewnia wygodę i amortyzację typową dla butów sportowych oraz stabilność i kontrolę nad stopą charakterystyczną dla butów outdoorowych.Vibram® – rozpoznawana na całym świecie marka, dostarczająca najwyższej jakości podeszwy do butów. Podeszwy Vibram® zdobyły popularność, dzięki niespotykanej wysokiej trwałości oraz przyczepności w różnorodnym terenie.Cholewka:Siateczka, skóra zamszowaMembrana:---Podeszwa:Vibram®Podszewka:Materiały tekstylneŚródpodeszwa:EVAWzmocniony przód:V

Napisz opinię

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
    Zła           Dobra