Sale La Sportiva Miura VS yellow/black Obuwie Damskie DWWIFZREG

La Sportiva Miura VS yellow/black Obuwie Damskie DWWIFZREG

325.52PLN 655.00PLN
  • Kod produktu: DWWIFZREG
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

La Sportiva Miura VS to owiane sławą i renomą wśród wspinaczy z całego globu buty wspinaczkowe. Zapewnia niezwykłą skuteczność na małych krawędziach i w dużym przewieszeniu. Zapinane Velcro, wykonane we Włoszech, wyposażone w gumę Vibram XS Edge.

La Sportiva Miura VS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych butów wspinaczkowych, o legendarnej wręcz sławie w “środowisku”- na które zapracował „prowadząc” skutecznie kolejne pokolenia wspinaczy. Nieco “młodszy” model niż wiązana wersja, powstał w odpowiedzi na prośby o buta który zakłada się wyraźnie szybciej.

Wyraźna asymetria i agresywny profil buta z ostrym czubkiem, pozwalają w butach wspinaczkowych Miura VS zawsze robić ten krok więcej. Zastosowana guma Vibram® XS Edge, zapewnia świetne czucie małych stopni i krawędzi, jest również bardzo odporna na deformacje. Śródpodeszwa ułatwia przenoszenie ciężaru z palców na całą stopę, a głęboko osadzona pięta zapewnia świetne „trzymanie”.

Cholewka buta wspinaczkowego La Sportiva Miura VS wykonana została z naturalnej skóry – zapewniając tym samym dobre odprowadzanie wilgoci. 3 wytrzymałe rzepy zapinane na przemian, w parę chwil pozwolą dopasować buty do stopy.

Technologia P3 Power Platform® zapewnia lepsze zachowanie oryginalnego kształtu buta, nawet po długim i intensywnym okresie jego wykorzystywania, czyniąc go tak samo precyzyjnym i skutecznym- zarówno na początku, jak i pod koniec procesu jego użytkowania.

Waga buta (rozm. 42): ok. 310 g;

Vibram® XS Edge – kultowa podeszwa stworzona we współpracy najlepszych specjalistów marki Vibram oraz dzięki wsparciu doświadczenia czołowych wspinaczy z całego globu. Zapewnia legendarne wręcz czucie małych krawędzi. Ten typ podeszwy jest bardzo odporny na wszelkie deformacje powstające podczas użytkowania czy w kontakcie z ostrymi krawędziami.P3 Power Platform – Opatentowany system, który zapewnia lepsze zachowanie oryginalnego kształtu buta, nawet po długim i intensywnym okresie jego wykorzystywania. Brak deformacji i utrzymanie niezmienionego kształtu, pozwala zachować jego oryginalne cechy i właściwości, czyniąc go tak samo skutecznym na początku, jak i na końcu jego procesu użytkowania.Początkujący:---Średniozaaw.:VZaawansowani:VCholewka:Skóra naturalnaPodszewka:---Podeszwa:Vibram XS EdgeAsymetria:DużaPatenty:---Profil przodu:OstryTyp:Velcro

Napisz opinię

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
    Zła           Dobra