Sale La Sportiva Solution white/yellow Obuwie Damskie QFTQWZBSA

La Sportiva Solution white/yellow Obuwie Damskie QFTQWZBSA

336.69PLN 691.82PLN
  • Kod produktu: QFTQWZBSA
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

La Sportiva Solution to jeden z najbardziej “agresywnych” wyczynowych butów wspinaczkowych, zaliczany bezsprzecznie do grona kultowych! Słowem LS Solution – jak sama nazwa wskazuje- stanie się “rozwiązaniem” problemu najtrudniejszych przejść.

La Sportiva Solution to wielokrotnie nagradzany przez wspinaczkowe środowisko, niezwykle zaawansowany but wspinaczkowy, którego najlepszą rekomendacją jest jego renoma we „wspinaczkowym świecie”.
Mocna asymetria i agresywny profil buta, sprawdzi go podczas pokonywania najtrudniejszych dróg. Zastosowana guma Vibram® XS Grip 2, dzięki swojej miękkości przykleja wręcz but do skały, zapewniając niesamowite wręcz tarcie – pozwalając na jeszcze więcej. Głęboko osadzona pięta zapewnia świetne haczenie, to samo odnosi się również do przedniej części buta, czyli palców.

Cholewka buta wspinaczkowego Solution wykonana została z połączenia naturalnej i syntetycznej skóry o nazwie Lorica®. Górna część to również bardziej elastyczny materiał typu mesh – który zapewni całości jeszcze lepsze odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci.

Technologia P3 Power Platform® zapewnia lepsze zachowanie oryginalnego kształtu buta, nawet po długim i intensywnym okresie jego wykorzystywania, czyniąc go tak samo precyzyjnym i skutecznym – zarówno na początku, jak i pod koniec procesu jego użytkowania.

Innowacyjny system Fast Lacing System® zapewnia bezbłędne dopasowanie, możliwe do przeprowadzenia w kilka chwil. Całość oparta jest na świetnie trzymających całą stopę taśmach, które zapinane są na jeden wspólny rzep. Jego szerokość pozwala precyzyjnie i bardzo indywidualnie dobrać zarówno siłę zapięcia jak i jego kąt.

Waga buta (rozm. 42): ok. 315 g;

Vibram® XS Grip 2 – udoskonalona podeszwa będąca owocem wielu lat testów firmy Vibram i doświadczenia we wspinaczce. Wykorzystywana głównie w butach wspinaczkowych, które przeznaczone są na drogi o bardzo małych krawądkach. Gwarantuje wyśmienite tarcie na panelu jak i podczas wspinu w prawdziwej skale. Konstrukcja pozwala zachować oryginalny kształt nawet po bardzo długim okresie eksploatacji.P3 Power Platform – Opatentowany system, który zapewnia lepsze zachowanie oryginalnego kształtu buta, nawet po długim i intensywnym okresie jego wykorzystywania. Brak deformacji i utrzymanie niezmienionego kształtu, pozwala zachować jego oryginalne cechy i właściwości, czyniąc go tak samo skutecznym na początku, jak i na końcu jego procesu użytkowania.Początkujący:---Średniozaaw.:VZaawansowani:VCholewka:Skóra naturalna + skóra syntetycznaPodszewka:BrakPodeszwa:Vibram XS Grip 2Asymetria:DużaPatenty:---Profil przodu:OstryTyp:Velcro

Napisz opinię

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
    Zła           Dobra